Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Spěte kvalitně i venku: Na karimatkách Therm-a-rest

Spěte kvalitně i venku: Na karimatkách Therm-a-rest

Konečně přišlo jarní počasí a s ním se mnoho z nás vydává do přírody. Přes den turistika nebo lezení, večer si postavíme stan, přespíme a ráno zase dál. Pokud patříte mezi podobně založené lidi, jistě víte, jak důležité je mít na spaní tu správnou karimatku. Pořiďte si špičkovou samonafukovací karimatku Therm-a-rest a budete spát jako v posteli.

Therm-a-rest je záruka kvality

Samonafukovací karimatky Therm-a-rest patří v současné době k nejlepším, co na trhu najdete. Výrobce klade důraz zejména na nízkou hmotnost, maximální komfort a výborné izolační vlastnosti. Karimatky Therm-a-rest mají doživotní záruku na výrobní vady, což svědčí o kvalitě materiálů i provedení. Reklamací těchto karimatek je ve srovnání s jinými značkami opravdu minimum.

Univerzální karimatky pro běžné podmínky

Therm-a-rest nabízí širokou škálu výrobků. Potřebujete karimatku na občasné kempování v našich podmínkách? Pak jsou pro vás ideální karimatky Therm-A-Rest Trail Lite Regular nebo Therm-A-Rest Trail Pro Regular. Váží necelý kilogram, a díky výškám 3,8 a 5centimetrů jsou vhodné pro celoroční použití. Pro cyklisty nebo horolezce je ideální karimatka Therm-A-Rest ProLite Regular s váhou 460 gramů.

Kvalitní karimatky do náročných podmínek

Pohybujete se často ve vysokých horách, kde se mění počasí z hodiny na hodinu? Děláte několikadenní přechody nebo se věnujete náročnému horskému lezení? Pak potřebujete karimatku s minimální hmotností, co nejmenším objemem, ale přitom s výbornými termoizolačními vlastnostmi. Pro vás je ideální karitmatka Therm-a-Rest Neo Air Regular, která má 3x vyšší tepelný koeficient, a přitom váží pouhých 410 gramů. Využít můžete i karimatku Therm-A-Rest ProLite Plus Regular .


Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Grand Canyon ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]