Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Luxusní německé zájezdy s odletem z Prahy

Luxusní německé zájezdy s odletem z Prahy

Také byste si rádi vyrazili na dovolenou za sluníčkem? Avšak nabídka našich cestovních kanceláří vám nevyhovuje a ceny se zdají být příliš vysoké? Mnoho zkušených cestovatelů doporučuje exotický zájezd objednávat u německých kanceláří. Ceny jejich zájezdů se od těch českých totiž značně odlišují. Jedinou možnou nevýhodou dosud byl odlet z Mnichova nebo Frankfurtu. Ale ani tohle už nemusí být překážkou při cestě za vaší vysněnou dovolenou.

Odleťte z Prahy

Cestovní kancelář Rudolf Reisen se specializuje na zájezdy německých cestovních kanceláří. Za odletem už ale nemusíte vážit dlouhou cestu do Německa. Díky spolupráci s leteckou společností Fly Emirates na vámi vybraný zájezd totiž odletíte i z Prahy.

Už se tedy nemusíte omezovat ve výběru vaší dovolené. Ptáte se, proč zrovna zájezdy od německých cestovních kanceláří? Kromě nižší ceny totiž poskytují také daleko větší servis. Jejich požadavky na kvalitu ubytování a dalších služeb jsou oproti našim nesrovnatelně vyšší. Protože s nimi létá mnohem více turistů, mohou si dovolit rezervovat skutečně luxusní hotely.

Zájezdy do exotických destinací i plavby lodí

Společnost Rudolf Reisen vám na míru připraví zájezd jak po Evropě, tak do vzdálených exotických destinací. I na taková místa, jako jsou Maledivy, Thajsko, Malajsie nebo dokonce Srí Lanka , můžete odletět z Prahy.

Představujete si ideální dovolenou jako z filmu Cesta kolem světa? Nalodit se na velkou loď a s ní pak obeplouvat jednotlivé země? I to je s cestovní kanceláří Rudolf Reisen možné. Nabízí totiž okružní plavby lodí, a z jejich široké nabídky destinací i termínů si zaručeně vyberete.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Jan Potůček] [Zobrazeno 1768x] [2. březen 2010]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]