Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Letenky do celého světa za velmi nízké ceny

Zatímco dříve se cestovalo na dovolenou spíše jen v tradiční době, tedy v letních měsících, kdy děti mají školní prázdniny a během ostatních částí roku cestovala jen hrstka lidí, dnes se na dovolené často létá po celý rok. Někteří si dokonce přímo zvykli na létání do zahraničí za teplem v době, kdy u nás panuje zima.

Za pár stovek se dá doletět prakticky na jakékoliv místo v Evropě

Spolu s rozmachem cestovního ruchu také došlo ke značnému zvýšení počtu letů. Vzniklo mnoho nových leteckých společností, mezi nimi i charterové společnosti, které nabízejí mnohdy velmi levné letenky. Spolu s nízkou cenou sice máte mnohem menší nabídku služeb a komfortu během letu, ale například letenky do Barcelony nebo letenky do Dubaje , poslední dobou velmi oblíbených destinací, vyjdou díky těmto společnostem až o několik desítek procent levněji, nežli je tomu v případě jiných, zaběhlých společností.

Levné letenky lze objednávat i přes internet

Nízkonákladové letecké společnosti často nabízejí akční letenky. Navíc si je lze objednávat z klidu a pohodlí domova přes internet. Nemusíte se tak trmácet někam do cestovní kanceláře či na letiště, abyste si letenky zajistili, stačí si například na webových stránkách letenkydosveta.cz zvolit destinaci, kam chcete letět, čas a datum odletu (případně také návratu) a vyhledávač Vám najde nejvhodnější a nejlevnější letenku sám. Poté již jen zadáte osobní údaje, platbu kartou a let máte zajištěn.

Nejčastější destinace

Kromě již výše zmíněných cest do Barcelony a Dubaje patří mezi momentálně nejlákavější třeba letenky do Anglie , konkrétně do Londýna, které vyjdou doslova jen na pár set korun, a také letenky do New Yorku. Zde je samozřejmě potřeba mít vyřízené potřebné doklady, neboť se Spojenými státy nemáme bezvízový styk. To platí i pro cesty do některých exotických zemí.

Levná letenka je mnohdy lacinější než autobusy

Akční letenky cestování letadlem velmi zpopularizovali. Dnes se najde mnoho obchodníků, kteří namísto zdlouhavého cestování autem do Německa zvolí raději možnost letu z Prahy do Kolína či jiných destinací. Díky příznivým cenám se dá říci, že letenky jsou dnes lacinější než cesta autobusy či osobním automobilem. Pakliže nemáte stejný názor, pak není nic jednoduššího, než se sami přesvědčit vyhledáním a následným nákupem levné letenky na webu letenkydosveta.cz.


Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]