Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Co všechno pokrývá cestovní pojištění

Vyrážíte-li s rodinou nebo známými do zahraničí, například na letní dovolenou nebo teď, v zimním období, na hory, pak jistě víte, že je potřeba mít vyřízené i cestovní pojištění, které pokryje výlohy v případě nenadálých situací, které by pro Vás jinak mohly znamenat velké výdaje. Cestovní pojištění není nijak drahé a vzhledem k tomu, jaké případné náklady pokrývá, se zcela jednoznačně vyplatí.

Sjednání cestovního pojištění online

Nyní si lze sjednat i cestovní pojištění online . Například cestovní pojištění u Allianzdirect.cz může pokrývat kromě akutních léčebných výloh v zahraničí, úrazového pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a asistenčních služeb i další doplňkové výdaje. U tohoto cestovního pojištění online je možné si připojistit zavazadla.

Pojištění pokryje například i riziko terorismu

Cestovní pojištění online dokonce pokrývá i riziko terorismu, a to bez navýšení pojistného. V základní sazbě pojištění zavazadel je pak zahrnuto krytí rizika zpoždění letu a zpoždění zavazadel.

Jak se pojistit online

Na úvod žádosti o cestovní pojištění online vyplníte základní údaje (cíl cesty apod.), dále si zvolíte balíček pojištění, vyplníte doplňující údaje, vyberete způsob platby a v posledním kroku provedete platbu. Cestovní pojištění, které si sjednáte online přímo na webových stránkách Allianzdirect.cz můžete zcela pohodlně uhradit pomocí platební karty, Raiffeisenbank eKontem, KB MojePlatba nebo převodem z účtu. Potvrzení o sjednání cestovního pojištění si pak po zaplacení vytisknete online.

Na závěr se si položme otázku, zda jste si při svých cestách do zahraničí sjednávali cestovní pojištění. Bylo toto pojištění potřebné či nikoliv? A myslíte si, že je dobré si sjednávat cestovní pojištění i s různými doplňkovými službami. Odpovědi nám můžete napsat do diskuze.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x[Jan Potůček] [Zobrazeno 3889x] [9. listopad 2008]
[Zajímavé tipy] [comments: 2]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Paklenica ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]