Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Pohoda na Bubákově

Pohoda na Bubákově

Zimní radovánky začnou zanedlouho a již nyní je dobré si zařídit ubytování na horách. Pokud jste spíše příznivci tuzemských pobytů, pak je možné využít například lyžařský areál Herlíkovice - Bubákov , který se nachází v nejvyšším českém pohoří Krkonoších.

Ski areál Herlíkovice - Bubákov se nachází nedaleko zimního střediska Špindlerův Mlýn, v obci Hořejší Vrchlabí, konkrétně cca 300 metrů vlevo od silnice směrem na Špindl.

Dva penziony přímo u sjezdovky

U sjezdovky, která je dominantou celého areálu, se nachází dva penziony, Ranč a U Lanovky. Dobře situovanou polohou a blízkostí sjezdovky tyto dva penziony přímo vybízejí k ubytování. Cena za nocleh se pohybuje od 250 Kč/noc na osobu (výjimkou je jen Silvestr). Ubytovat se lze v pokojích nebo apartmánech. Pokoje mají vlastní, případně společné sociální zařízení, apartmány jsou pak vybaveny i vlastní kuchyňkou. Kromě toho je v ceně dále zahrnuto také bezplatné parkování přímo u penzionu, vybavená společná kuchyně (zde naleznete mj. lednici, sporák, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici či vybavení pro základní vaření), společenská místnost, tělocvična a samozřejmě i lyžárna, která v létě slouží pro uložení kol.

Ubytování v zimě i v létě

Lyžařský areál Herlíkovice - Bubákov je ideálním místem pro dovolenou nejen v zimě, užívat si zde můžete také v letních měsících, kdy lze vyrážet na pěší túry nebo na kola.

Krkonoše jsou právem řazeny mezi nejkrásnější místa, kde se dá v Čechách trávit dovolená plná aktivního odpočinku. V lyžařském Herlíkovice - Bubákov pak rádi přivítají každého, kdo má rád přírodu, zábavu a pohodlí. Sjezdovka hned za penziony Vás nenechá klidnými a jistě si ji ihned po příjezdu rádi vyzkoušíte.

Vzhledem k tomu, že je již říjen a místa v hotelech v širokém okolí bývají plná, je potřeba si pospíšit a zajistit si ubytování v penzionech v lyžařském areálu Herlíkovice - Bubákov co nejdříve.

Pokud se chcete naučit lyžovat nebo snowboardovat, navštivte lyžařskou školu na Bubákove.cz. Celková délka tratí sjezdových je 12,5 km, při nočním lyžování 2km. V provozu 5 vleků a dvě 4sedačkové lanovky. Sněhové podmínky jsou z 80% zajištěny kvalitními sněhovými děly. mapa lyzarskych trati: http://haro1.rajce.idnes.cz/

kontakty

PaedDr. Ivana Kinclová

mobil: +420 608 843 187

e-mail: ubytovani@bubakov.cz

www.bubakov.cz

BubakovlogOK1kopie


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Jan Potůček] [Zobrazeno 2859x] [20. říjen 2010]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

NP řeka Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]