Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Honzova pojistka Vám zkrátí čas při hledání cestovního pojištění

Každý, kdo se chystá na dovolenou či třeba jen na výlet do zahraničí, by měl vědět o tom, že je potřeba mít sjednané cestovní pojištění, které v případě náhlého problému pokryje všechny výlohy. Cestovní pojištění se rozhodně vyplatí mít, neboť v případě úrazu, nemoci, ale i třeba ztráty zavazadel nebo způsobení škody třetí osobě si bude moct oddychnout. Pokud by totiž cestovní pojištění neměl, vše by musel platit ze své kapsy a víme, jak drahé mohou být například platby u lékaře v Německu či jiných zemí západní Evropy. Cestovní pojištění přitom vyjde jen na několik desítek či stovek korun denně, což je jistě v porovnání s možnými platbami v zahraničí naprosto zanedbatelná částka.

Za pár minut naleznete ideální cestovní pojištění

Nejvhodnější cestovní pojištění se dá najít různými způsoby. Zřejmě nejrychlejší cestou je služba tzv. Honzovy pojistky, serveru, který se zabývá srovnáním cestovních pojištění od několika pojišťoven. Stačí mít doma nebo v práci připojení k internetu a během chvilky si naleznete ideální cestovní pojištění online , které si můžete posléze rovnou i sjednat. Ušetříte tak drahocenný čas, který byste jinak museli strávit chozením po pojišťovnách, za pouhé 3 minuty se na Honzově pojistce dozvíte, které cestovní pojištění by na Vaši cestu bylo nejvhodnější.

Honzova pojistka, která nyní srovnává cestovní pojištění jednotlivých institucí se do budoucna hodlá zaměřit rovněž na srovnání cen a nabídek povinného ručení či pojištění domácnosti.

Pojišťovny nabízejí základní pojišťění i připojištění

Neponechejte nic náhodě a dobře si zjistěte, které pojištění si zvolíte. Pojišťovny dnes běžně nabízejí dva druhy cestovního pojištění - základní cestovní pojištění ( zahrnuje ošetření úrazu, diagnostiku, pobyt v nemocnici, léky, dopravu do zdravotnického zařízení, repatriaci zraněného a dopravu do rodné země pojištěného v případě smrti) a připojištění ( kryje mimo jiné třeba úrazové pojištění, odškodné, připojištění zavazadel atd.).

Honzova pojistka je zdarma

Na závěr je důležité zmínit, že Honzova pojistka, služba zabývající se srovnáním cestovního pojištění, je pro návštěvníky serveru zcela zdarma, není třeba splňovat ani žádné podmínky registrace apod. Pár minut strávených na Honzově pojistce Vám nejen ušetří čas a nervy, ale hlavně usnadní plánovanou cestu do zahraničí.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Jan Potůček] [Zobrazeno 1690x] [13. říjen 2008]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]