Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Poznávací zájezdy s GEOPS

Chystáte se letos na dovolenou? Pak je na čase zvolit si tu správnou cestovní kancelář, se kterou se rozhodnete vycestovat. Mezi poměrně širokým spektrem cestovních kanceláří patří mezi zavedené a spolehlivé kancelář GEOPS. Ta se na trhu pohybuje již od roku 1991, což jen dokazuje, že se nejedná o žádného nováčka v tomto oboru. Společnost se specializuje jak na pobytové, tak na poznávací zájezdy . Hlavními destinacemi, kam se díky GEOPSu můžete podívat, jsou Alpské země, dále pak také hlavně Maďarsko, Francie, Itálie či sousední Slovensko. Výjimkou však nejsou ani zájezdy do mnoha dalších zemí Evropy.

S GEOPSEM za poznáním

Velice oblíbenou formou zájezdů u této společnosti jsou zejména poznávací zájezdy, díky široké nabídce si zde najde tu svoji dovolenou opravdu každý. Poznávací zájezdy jsou zaměřeny především na umění ( v nabídce zpravidla figuruje několik návštěv muzeí apod.) , kulturní památky ( v každé oblasti jsou preferovány památky zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO), samozřejmě nejsou vynechávány ani místní zajímavé přírodní úkazy a památky. Během několika dní také poznáte, jak žijí místní obyvatelé.

Využijte super slevy

Při výběru samotné dovolené jsou faktorem, který velmi ovlivňuje lákavost nabídky, peníze, tedy cena zájezdu. Cestovní kancelář GEOPS patří i díky svým přijatelným a cenově dostupným zájezdům ke špicce ve svém oboru. Navíc jako klienti můžete využít mnoho zajímavých slev. Pakliže se rozhodnete vybírat si dovolenou ve velmi brzkém termínu, lze využít například slevu za včasné zaplacení.

Méně zaplatí i klienti, kteří patří mezi ty věrné. Za každý zájezd, který jste absolvovali s touto kanceláří, dostanete 1% slevu na další zájezd. Navíc se tato sleva mlže kumulovat, takže pokud jste například byli s GEOPS již na pěti zájezdech, dostanete jako věrnostní program 5% slevu. A pozor! 30. zájezd si můžete vychutnat zcela zdarma. V nabídce společnosti jsou samozřejmě i další výhodné slevy, jako je například sleva pro dvojici či sleva pro skupiny.

Pojeďte v kolektivu

Oblíbenou formou dovolených se pak v poslední době stávají zájezdy pro kolektivy , které mohou využít například školy či různé firmy a organizace. Výhodou takto nasmlouvané dovolené je to, že si organizátor zájezdu může zcela sám určit například cíl cesty, jeho rozsah či kvalitu služeb. Navíc i cena je zvýhodněna oproti klasickému poznávacímu zájezdu , při skupině alespoň 40 osob totiž cestují 2 osoby zdarma.

Díky cestovní kanceláři GEOPS si již dnes můžete vybrat krásnou dovolenou formou poznávacího či pobytového zájezdu. Stačí navštívit její internetové stránky, kde si díky jejich přehlednosti velmi rychle a snadno vyberete. K poznávacímu zájezdu se lze také samozřejmě přihlásit osobně v prostoru kanceláře v Praze Holešovicích, případně u autorizovaných prodejců.

Nyní již jen stačí popřát dobrý výběr a následné příjemné strávení dovolené. Nezapomeňte - díky poznávacím zájezdům máte jedinečnou šanci navštívit mnoho památek vybrané země.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Jan Potůček] [Zobrazeno 2491x] [21. březen 2010]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]