Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Wellness víkend Beskydy

Wellness víkend Beskydy

Chcete prožít nádhernou dovolenou, aniž byste museli jezdit někam do dalekého zahraničí? Pak pro vás máme tip v podobě ubytování a wellness v Beskydech. Vybrat si můžete jednu ze 3 luxusních horských chat, které jsou v samém srdci pohoří. Najdete zde ideální zázemí pro horskou turistiku. A v případě, že náhodou bude venku špatné počasí, nudit se rozhodně nebudete!

Medvědí skála pod Lysou horou

První chata Beskydy se jmenuje Medvědí skála. Nachází se v obci Pstruží, jen kousek od Lysé hory. Luxusní rekreační chata pojme až 10 osob. Jde o ideální zázemí pro rodinnou dovolenou s dětmi. Dřevěná stavba vás zaujme už na první pohled. O to více budete spokojeni, až se seznámíte s kompletním vybavením. Čeká zde na vás například wellness centrum, v němž nechybí jacuzzi a sauna. Ve dnech, kdy se vám nebude chtít ven do špatného počasí, případně si budete chtít odpočinout a relaxovat po túrách, zcela jistě toto wellness zařízení, které je součástí chaty, rádi a hojně využijete.

Vlčí doupě a Orlí hnízdo – to je doslova wellness ráj!

Kromě Medvědí skály si můžete pronajmout i další 2 chaty – Vlčí Doupě (na samotě nad Pstruží) a Orlí hnízdo (v obci Malenovice). I tyto luxusní chaty jsou vystavěné v přírodním stylu. Dřevěné exteriéry a interiéry perfektně zapadnou do rázu Beskyd. Opět zde máte možnost využít wellness zařízení – saunu či vířivku. Ve Vlčím doupěti je dokonce vinný sklípek, který můžete po dohodě s majitelem rovněž využívat dle své libosti.

Všechny tři zmíněné chaty v Beskydech jsou mimořádně populární. Ne náhodou sem občas jezdí i různí VIP hosté – herci, fotbalisté či hokejisté. Toto luxusní ubytování v srdci Beskyd již obdrželo celou řadu ocenění. Pronajmout si některou z chat ale můžete i vy, stačí si včas a s dostatečným předstihem vyřídit rezervaci. Doporučuji také navštívit webové stránky, kde najdete mnoho dalších užitečných informací a fotografií.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1791x] [29. červen 2016]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]