Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Za adrenalinem po České republice i po světě

Za adrenalinem po České republice i po světě

Znáte stránky společnosti Allegria - www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/ od začátku do konce a od konce na začátek? Darovali jste přátelům množství zážitkových aktivit a sami jste byli aktéry mnohých z nich? S firmou na zážitky jste se jistě dlouhé časy nenudili, protože vám byla schopna nabídnout nepřeberné množství aktivit, při kterých jste mohli netradičně trávit volný čas. Naše vlast je opravdu schopna nabídnout množství netradičních aktivit, nicméně ti, kdo hledají stále nové příležitosti, se po čase stejně mohou začít nudit.Nudí vás adrenalinové zážitky, které jste vyzkoušeli na území České republiky? Nechcete už slyšet ani o letu balónem nad vaší rodnou krajinou, ani o bungee jumpingu z mostu u Vranovské přehrady? Vydejte se za zážitky do zahraničí. Kromě adrenalinu tak budete moci zažít také skvělý pocit z poznávání nových lidí, míst, přírodních i historických památek, z ochutnávání nových doposud nepoznaných jídel.

Na množství outdoorových aktivit může nalákat například země na konci světa, Nový Zéland, který je mnohdy právem označován jako ráj na zemi. Známý zorbing zde vyzkoušelo mnoho fanoušků adrenalinu. Spojené státy americké a Kanada pak mohou nalákat na netradiční podívanou, kterou nabízí při sjíždění těch nejdivočejších řek na světě. Některé přímořské státy se pak díky příznivým mořským vlivům chlubí možností kvalitního surfingu a jiných vodních sportů, které se v České republice nedají jednoduše provozovat. A co teprve seskok s padákem z některého vrcholku Alp nebo z dalších vyvýšených míst naší zeměkoule.

Fantazii při výběru místa, kde je možné si užívat adrenalinové aktivity, se meze nekladou. Cestovat se dá nejen za odpočinkem a za dobrým jídlem, ale také za kvalitními adrenalinovými zážitky.

-pok-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1335x] [13. květen 2016]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Paklenica ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]