Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Tři hlavní důvody, proč si na cesty do zahraničí sjednat cestovní pojištění online

Tři hlavní důvody, proč si na cesty do zahraničí sjednat cestovní pojištění online

Ať už cestujete do zahraničí za krásami národních parků, nebo máte jiné plány během své dovolené, neměli byste zapomenout na cestovní pojištění. Jeho vyřízení je velmi jednoduché.

1. Vyřídit se dá bez návštěvy pojišťovny

Cestovní pojištění online přináší nespornou výhodu v tom, že nemusíte chodit na kamennou pobočku pojišťovny. Stačí mít přístup k internetu, ať už z domova či třeba z práce. Zjistíte si zde veškeré podklady, zaplatíte pomocí platební karty a smlouva vám ihned přijde na vaši emailovou adresu.

2. Ušetříte peníze

Pádným důvodem, proč využít možnosti online sjednání, je úspora peněz. Zatímco na pobočkách stojí denní pojistné klidně až 30 Kč, nejlevnější cestovní pojištění přes internet vás nemusí stát ani 10 Kč na 1 den. Právě s takovouto nabídkou jsem se setkal na portále Porovnej24.cz, který jednotlivé nabídky na pojištění nejen srovnává, ale nabízí rovnou i možnost kompletního vyřízení.

3. Sjednat lze i na poslední chvíli

Klasický problém nastává, když odlétáte do ciziny o víkendu. Teprve v pátek večer přitom zjistíte, že jste se zapomněli pojistit. Pobočky mají obvykle o víkendu zavřeno. Online cestovní pojištění si ale můžete sjednat 24 hodin denně, tedy klidně i o víkendech. A to třeba i v okamžiku, kdy už za pár hodin budete mimo území České republiky. Díky rychlému vyřízení totiž cestovní pojištění stihnete vyřídit zcela bez problémů. A má platnost v den, kdy provedete platbu.

Při cestách do zahraničí se rozhodně vyplatí mít zajištěné cestovní pojištění. Nikdy nespoléhejte pouze na klasické pojištění, které si platíte u nás. Nemusí totiž pokrývat případné služby, které budete v zahraničí při onemocnění či úrazu potřebovat. Zvažte také, zda vám vystačí cestovní pojištění EU, nebo se budete pohybovat mimo země EU. V druhém případě vás sice pojistné vyjde dráž, zato však obvykle bývá s vyšším pojistným hrazením.

Foto: pixabay.com

-don-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1101x] [20. listopad 2015]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Paklenica ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]