Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Co takhle poznání přírody jako svatební dar?

Co takhle poznání přírody jako svatební dar?

Chystá se na svatbu svých dobrých přátel? Jistě vzpomínáte na doby, kdy se tito dva zamilovaní teprve seznamovali. Čas rychle uplynul a vy se už chystáte na veselku. Vybrat si musíte nejen to, co si oblečete, ale také vhodný svatební dar.

Stejně jako v módě, i mezi svatebními dary je možné pozorovat určité trendy. Když se vrátíme o několik desítek let zpět, mezi nejčastější svatební dary patřily různé kuchyňské spotřebiče a doplňky. Jak doba postoupila, stále více snoubenců dává přednost méně praktickým svatebním darům. Hlavní je, aby svatební dar udělal novomanželům radost a ne to, aby byl funkční a praktický.

 

Jestliže chcete vybrat originální svatební dary, rozhodně začněte pátrat mezi zážitky. Dnes totiž můžete snoubencům darovat prakticky cokoli – let balónem, zážitkové pobyty v přírodě nebo na zámku, gurmánské zážitky atd. Zážitky spojené s přírodou jsou teď velice populární. Stále více párů si chce užít společný čas v čisté panenské přírodě nebo si vyzkoušet život jako za starých časů. Variant je skutečně mnoho. Pokud jsou snoubenci zastánci ekologie a životního prostředí, rozhodně zauvažujte o dárku, který bude souviset s přírodou. Uvidíte, že budou nadšení.

Při výběru konkrétního zážitku jako svatebního daru je důležité, jaké jsou koníčky nebo zájmy snoubenců a také to, kolik peněz chcete investovat. Allegria – firma na zážitky má připravený skvělý zážitek naprosto pro každého a za každou cenu. Naprostým hitem se pak stal svatební balíček zážitků v hodnotě 5 000 korun. Právě do této výše mohou novomanželé čerpat zážitky z nabídky společnosti Allegria podle svého výběru. Jestliže se chcete o originálních svatebních darech dozvědět více informací, najdete je na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/.

Foto: firmanazazitky.cz

Komerční sdělení

-pok-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 6344x] [23. únor 2015]
[Zajímavé tipy] [comments: 156]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Glacier Point ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]