Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Vysoké Tatry: ubytování a wellness pobyty

Vysoké Tatry: ubytování a wellness pobyty

Mezi vůbec nejnavštěvovanější místa v zahraničí, které ročně lákají tisíce českých občanů, patří Slovensko, konkrétně pak Nízké či Vysoké Tatry. Zdejší hornatá krajina, plesa, vodopády, jeskyně a horské stezky přímo vybízejí k turistickým výletům. Asi není třeba složitě popisovat, co vše je na Tatrách lákavého, zaměřím se však na jeden z velmi důležitých aspektů, kterým je ubytování.

Jak je to s ubytováním v Tatrách

Ubytování Vysoké Tatry je dnes na špičkové úrovni, která je srovnatelná s horskými ubytovacími středisky v západoevropských zemích. Zdejší obce nabízejí tisíce míst. Své pohodlí zde nalezne náročná klientela, která využívá tradiční horské hotely s dlouholetým renomé, méně nároční turisté pak mohou zvolit ubytování Vysoké Tatry v menších penzionech nebo soukromých apartmánech, kterých je zde rovněž zejména během zimní sezony dostatek. Celková kapacita ubytování ve Vysokých Tatrách dosahuje několika tisíc lůžek. Vzhledem k oblibě Tater je však na místě podotknout, že objednávky na ubytování je vhodné provádět s dostatečným předstihem. Chcete-li do Tater vyrazit v zimních měsících, kdy návštěvu této oblasti spojíte s lyžováním, pak určitě rezervujte nějaký hotel či penzion už v létě či brzy na podzim, neboť je o ubytování v Tatrách skutečně velký zájem.

Hotely v Tatrách dnes nabízejí i speciální wellness pobyty

Hotely a penziony v Tatrách jdou s dobou, což je vidět nejen na komfortu ubytování, ale také na službách a speciálních akcích, kterými místní hoteliéři lákají nové návštěvníky. V poslední době se zde v poměrně hojném počtu vyrojily takzvané wellness hotely, které lákají kromě kvalitního ubytování také na zajímavé wellness procedury, díky nimž si během dovolené můžete ideálně odpočinout od běžného pracovního shonu. Díky wellness službám si odpočinete na těle i mysli. V kombinaci s procházkami či sportovními aktivitami se tak pobyt ve Vysokých Tatrách stane skutečným zážitkem, který v budoucnu jistě rádi zopakujete.

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2269x] [20. únor 2013]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]