Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Dovolená Egypt: zajeďte si za teplem mimo hlavní sezonu

Dovolená Egypt: zajeďte si za teplem mimo hlavní sezonu

Hlavní turistická sezona nastane teprve za pár měsíců. V létě tradičně vyráží statisíce Čechů a Moravanů na zahraniční dovolenou, aby si zde užili sluníčka, tepla a moře, případně navštívili také zajímavé kulturní a historické památky. Nač ale čekat až na hlavní sezonu, za teplem a dovolenou se vydejte už nyní, vyjde vás to levněji, nebudou vás obtěžovat přílišné davy turistů a dovolená tak bude možná ještě krásnější nežli kdykoliv předtím. Kam ale vyrazit, abyste si skutečně užili i v tomto čase, kdy ve střední Evropě panují mrazy, tepla a sluníčka? Jako vhodné řešení se doslova nabízí dovolená Egypt, případně pak některý z řeckých ostrovů.

Dovolená v Egyptě se dá naplánovat na každé roční období

Dovolená Egypt je skvělá prakticky v každém ročním období. Tato severoafrická země nabízí výborné podmínky nejen v létě, ale i v jarních měsících, kdy teploty šplhají nad dvacet stupňů Celsia, moře je poměrně teplé a ve zdejších letoviscích přeci jen není takový ruch jako během hlavní sezony, tedy od dubna do září.

Egypt je lákadlem pro všechny z vás, kteří chtějí zažít pěknou dovolenou i v zimě nebo na jaře. Ubytování je zde již několik let na vysoké úrovni, letoviska jsou zcela bezpečná a celkově je zde příjemné klima pro turisty. Velkou výhodou jsou i ceny, dovolená Egypt nevyjde v této době nijak zvlášť draho, ceny jsou srovnatelné s klasickou dovolenou v Itálii či jiné evropské zemi. Využijte last minute Egypt a vaše dovolená bude ještě výhodnější, neboť za ni zaplatíte až o desítky procent méně nežli v hlavní sezoně. Pro last minute Egypt je právě nyní ideální doba.

V Egyptě se během dovolené nebudete nudit ani minutu

V Egyptě se určitě nebudete nudit. Až vás přestane bavit koupání a polehávání na plážích, vypravte se poznat zdejší nádherné starobylé památky. A že je jich zde opravdu hodně. Za všechny uvedu například slavné pyramidy v Gíze (Cheopsovu, Rachefovu a Mankaureovu), Údolí králů nebo Chrám královny Hatšepsut. Určitě se vypravte také na místní tržiště, kde zakoupíte spoustu krásných suvenýrů pro sebe i své přátele a rodinu.

Neláká vás dovolená v Egyptě? Pak zkuste last minute Řecko. Nabídky na cenově výhodné dovolené v Řecku a Egyptě, stejně jako last minute zájezdy, naleznete na webu cestovní kanceláře Akvila Travel - akvila.cz.

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2310x] [16. leden 2013]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Grand Canyon ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]