Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Rybaření v zahraničí

Rybaření v zahraničí

Vyrážíte-li na ryby do Norska či jiných oblíbených destinací, rozhodně si s sebou nezapomeňte vzít kvalitní rybářské potřeby. Na rybaření v Norsku vám určitě nebudou stačit jednoduché rybářské pruty, které jste zvyklí používat u při chytání na tuzemských řekách či rybnících. Aby byl lov ryb v zahraničí skutečně takovým zážitkem, jak o něm tvrdí všichni lidé, kteří již za rybařením do ciziny někdy v minulosti vyrazili, pak si zajděte do specializovaného obchodu, v němž vám poradí, jaké rybářské pruty a další potřeby se vám na cestu budou hodit.

Pruty na všechny rybářské styly

Značkové rybářské pruty pro rybaření v tuzemsku i zahraničí se dají pořídit například v obchodu společnosti Tropic Liberec. Tato společnost má svůj obchod přímo v centru Liberce, pro snadný nákup je však také možné využít její eshop tropicliberec.cz. V tomto eshopu lze zakoupit značkové rybářské potřeby. K dostání jsou tu pruty na muškaření, přívlačové chytání, feedry či pruty na mořský rybolov. Zákazníci mohou využít i speciálních akčních slev a nabídek, díky nimž pořídí rybářské potřeby ještě levněji.

Specializovaný eshop Tropic Liberec kromě rybářských prutů prodává také další značkové rybářské potřeby. Milovníci rybaření zde mají možnost zakoupit navijáky, praktické hlásiče záběru, různé karabinky a obratlíky, kbelíky, síta, misky, dále pak také například deštníky, háčky či speciální oblečení a obuv pro rybáře ( holínky, brodící kalhoty a podobné).

Rybaření bude díky kvalitnímu značkovému prutu mnohem větší zábavou

Značkové rybářské pruty, které zakoupíte v eshopu Tropic Liberec, vám zajistí, že rybaření v Norsku či dalších zahraničních zemích bude opravdu skvělým zážitkem, na který dlouho nezapomenete. Není náhodou, že se rybáři do těchto tradičních destinací rádi a často vrací. Rybaření v Norsku se dá spojit s různými výlety, třeba i do zdejších národních parků, které stojí za to vidět.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2240x] [10. září 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Paklenica ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]