Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Kvalita hotelů v Turecku

Kvalita hotelů v Turecku

Turecko je v posledních letech stále lákavější destinací pro české turisty. Díky tomu, že se jedná o muslimskou zemi, jsou zde přeci jen jiné, pro našince exotičtější podmínky. Pakliže se hodláte vydat v létě do Turecka, je dobré si zajistit některý z kvalitních hotelů, kterých je zde poměrně dost.

Kvalita je mnohdy vyšší nežli v jihoevropských zemích

Hotely v Turecku se mnohdy snaží přizpůsobit evropským standardům. Díky tomu jsou tak pro turisty mnohem příjemnější nežli tomu bylo v minulosti, kdy jejich kvalita z pohledu středoevropana nebyla příliš valná. Dá se říci, že některé zdejší hotely by co do kvality mohly předčít i mnohé jihoevropské hotely.

Incekum Beach Resort

Jako příklad lze uvést třeba hotel Incekum Beach Resort. Ten se nachází na Turecké riviéře v oblasti Incekum. Leží přímo u pláže, hosté zde mají k dispozici klimatizované pokoje se satelitem, telefonem a minibarem, součástí pokojů jsou také vlastní sociální zařízení. V hotelu lze využít například tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, minigolf atd.

Přečtěte si recenze na hotely v Turecku:

Saray Beach recenze

Kamelya World recenze

Kamelya World

Podobně kvalitní jako výše zmíněný hotel jsou i další hotely v Turecku. Za všechny uvedu třeba Saray Beach Alanya, Adora Beach či Kamelya World. Posledně jmenovaný hotel se nachází nedaleko města Side v Colakli, zhruba 50 kilometrů od Antalye. V hotelu jsou pěkné pokoje se sociálním zařízením, koupelnou, klimatizací, stelní televizí, telefonem a trezorem. V hotelu funguje bezplatný internet pomocí WIFI. V komplexu mohou návštěvníci navštívit relaxační i klasický bazén, bar a restauraci či aquapark.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2008x] [11. červenec 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]