Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Atraktivní poznávací zájezdy

Atraktivní poznávací zájezdy

Zájezdy do zahraničí jsou v nabídce všech cestovních kanceláří. Většina z nich se však orientuje pouze na pobyty či nudné poznávací zájezdy, kdy člověk většinu dne tráví v autobuse. To není nic pro lidi, kteří mají rádi pohyb. Zejména mladá a střední generace chce ve stále větší míře poznávat cizí země z jiného úhlu, více aktivněji.

Poznávací zájezdy do vybraných evropských zemí

V případě, že se zajímáte o možnost aktivní dovolené, pak můžete využít nabídky cestovní kanceláře Mundo. CK Mundo nabízí atraktivní poznávací zájezdy do vybraných evropských zemí. Jedná se o cestovní kancelář, jež byla založena skupinou mladých lidí. Spojila je společná touha po aktivní dovolené, která se nebude skládat jen z válení se na pláži.

Zájezdy do Černé Hory i dalších lokalit

CK Mundo i pro letošní sezonu připravila několik atraktivních zájezdů. Aktuálně můžete zvolit třeba zájezdy do Černé Hory. Tato mladá balkánská země je pro turistiku jako stvořená. Na jejím území se nachází několik nádherných národních parků, nejvěhlasnějším z nich je samozřejmě NP Durmitor. Během zájezdu navštívíte mnoho lokalit, poznáte zajímavé kulturní a přírodní památky, které jsou chloubou této jihoevropské země. Černá Hora je sice malým státem, nicméně několikadenní zájezdy sem mohou být velmi atraktivní, což platí dvojnásob, jestliže si vyberete zájezdy do Černé Hory od CK Mundo.

Cyklozájezdy a zájezdy pro školy

Cestovní kancelář Mundo nenabízí jen „pěší“ turistiku v zahraničí. Součástí její nabídky je také kupříkladu dovolená na kole, kdy můžete spojit turistiku se svým oblíbeným koníčkem v podobě cyklistiky.

Jak již bylo naznačeno, CK Mundo je zaměřena hlavně na mladší generaci. Pravidelně pořádá také zájezdy pro školy, a to do mnoha evropských destinací. Při těchto zájezdech vás určitě nikdo nebude vodit za ručičku, nebudete chodit po městě za průvodcem, který mává deštníkem. Jedná se o cestovní kancelář, která pořádá skutečně zajímavé poznávací zájezdy, na které možná budete rádi vzpomínat do konce svého života.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1762x] [27. červen 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]