Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Poznávací zájezdy pro mladé a aktivní lidi

Poznávací zájezdy pro mladé a aktivní lidi

Cestování po národních parcích v zahraniční je poměrně náročné. Pokud člověk jezdí na vlastní pěst, je potřeba si před cestou zjistit podrobné informace o tom, jaké jsou podmínky pro vstup do parku. Zdaleka ne všechny národní parky v Evropě jsou totiž volně přístupné tak jako ty naše. V některých případech je potřeba mít zvláštní povolení od místních úřadů, jinde se zase platí za vstup do parků poplatek. Cestovatelé by si také měli zjistit, jaké jsou v dané lokalitě přírodní podmínky, aby pak nebyli zaskočeni. Poznávání zahraničních národních parků a obecně přírodních krás je mnohdy lepší dělat v organizovaných skupinách, využít lze i služeb cestovních kanceláří, které se na poznávací zájezdy přímo specializují.

Poznávací zájezd pro aktivní lidi

Jednou z cestovních kanceláří, které pořádají poznávají zájezdy či třeba školní zájezdy do zahraničí, je CK Mundo. Jedná se o cestovku, která je orientována především na mladou generaci lidí, kteří nehodlají v cizině jen ležet u moře a nechávat se spalovat slunečním žárem. Všechny její zájezdy jsou skvěle naplánované, jedná se o aktivní dovolenou, kdy během pár dní poznáte maximum z navštívené země.

Příkladem jsou například poznávací zájezdy Černá Hora, kdy během několika dnů navštívíte krom jiného národní parky Biogradska Gora či Skadarské jezero. V plánu tohoto zájezdu je také návštěva historického města Cetinje či hradu Kotor.

Zájezd do Černé Hory

O poznávací zájezdy od CK Mundo je pravidelně velký zájem. Je to dáno příznivými cenami, například zmíněný zájezd do Černé Hory na 13 dní vyjde jen na necelých 8.000 Kč, co je jistě vynikající cena. V rámci služeb máte zajištěného zkušeného průvodce, který poskytuje veškeré informace. Výhodou cestování s touto kanceláří je to, že se jezdí v poměrně malých skupinách, takže se během pár dnů všichni skamarádí a poznávací zájezd je tak mnohem příjemnější.

Nečekejte, že budete trávit celé hodiny a dny v autobuse či hotelu

CK Mundo byla založena už před patnácti lety mladými lidmi, kteří nechtěli být otroky nudných zájezdů, které jsou běžné u ostatních cestovních kanceláří. V rámci zájezdů u CK Mundo má člověk mnohem více svobody, nehrozí zde žádné chození po městě s průvodcem, který lidi nahání deštníkem. Jedná se o poznávačky, které jsou určeny pro pravé cestovatele, nikoliv pro lidi, kteří by nejraději vyjeli autem až na Mount Everest. Bydlí se převážně v kempech. V ceně je vždy ubytování, doprava i s tranzitními poplatky, průvodce a informační brožura.

Foto: mundo.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2655x] [18. květen 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]