Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Raději si sjednat cestovní pojištění, než pak na dovolené platit horentní sumy za léčbu

Raději si sjednat cestovní pojištění, než pak na dovolené platit horentní sumy za léčbu

Ač je to možná zbytečné, je potřeba před každým létem lidem neustále připomínat, že před zahraniční ( a nejlépe i tuzemskou) dovolenou by si měli sjednat cestovní pojištění. Mnozí jedinci tento druh pojištění podceňují, říkají si totiž, že se jim na dovolené ještě nikdy nic nestalo a přitom už do zahraniční jezdí dvacet let. Považují pak peníze za cestovní pojištění za vyhozené. Přitom jde o pár korun denně, které je mohou uchránit od velmi vysokých výdajů.

Kvůli pár ušetřeným korunám můžete následně platit tisíce

Především je potřeba si uvědomit, že na dovolené se nám může přihodit opravdu cokoliv. Může nás začít bolet zub, začneme mít střevní potíže kvůli tomu, že jsme v jiném prostředí, zlomíme si při vycházce po místních památkách nohu, nebo se staneme účastníky dopravní nehody, v níž se zraníme. Stát se může opravdu cokoliv. A v případě, že budeme potřebovat lékařskou pomoc, pak nás léčba může v případě, že nemáme cestovní pojištění, vyjít pěkně draho. V některých zemích je lékařská péče velmi drahá. A stačí si uvědomit, že pokud budeme například potřebovat akutní operaci, kterou si sami budeme platit a navíc zaplatíme i následný převoz domů, bude nás to stát tisíce , možná i desetitisíce či statisíce korun. A v tu chvíli budeme zpytovat své svědomí, že jsme škudlili a neuzavřeli cestovní pojištění, které by veškeré náklady na léčbu pokryly. Cestovní pojištění nestojí tolik peněz, abychom si ho nemohli dovolit. Když máme na dovolenou v zahraničí, pak nás nějakých pár korun denně za cestovní pojištění nemůže finančně zruinovat.

Cestovní pojištění se dá uzavřít velmi jednoduše

Pokud už chceme šetřit, pak ne tím způsobem, že si cestovní pojištění vůbec nesjednáme, ale tak, že uzavřeme co nejvýhodnější a zároveň nejlevnější pojistku. V současné době se dá uzavřít cestovní pojištění online. To nabízí většina kvalitních pojišťoven. Uzavření pojištění přes internet je mnohdy výrazně levnější než sjednání klasickou cestou, tedy na pobočce. Navíc je to mnohem pohodlnější způsob, nemusíme nikam chodit, pojištění se dá uzavřít i těsně před odletem či odjezdem na dovolenou.


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1689x] [16. květen 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]