Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Nové možnosti při uzavírání cestovního pojištění

Nové možnosti při uzavírání cestovního pojištění

Koncem dubna v České republice zavládlo dokonalé letní počasí. Teploty se venku vyšplhaly nad třicet stupňů, což v tuto dobu nebývá zvykem, dokonce je u nás v těchto dnech tepleji než v Itálii či jiných zemích, kam obvykle právě za větším teplem jezdíme. Na pár dnů jsme si tak vyzkoušeli, jak je příjemné, když můžeme odložit kabáty a bundy. Určitě se většině z vás při těchto teplotách vybavilo, že už se blíží léto, s nímž je spojená doba dovolených v zahraničí. Pobyty v zahraničí jsou výtečnou možností, jak si odpočinout.

Před odjezdem na dovolenou nezapomeňte na cestovní pojištění

Na zahraniční dovolenou jistě i letos vyrazí statisíce českých občanů. Lidé si už zahraniční pobyty berou jako samozřejmou událost, kterou nesmí během léta vynechat. Před odjezdem je však potřeba zařídit několik věcí - zamluvit si zájezd, vzít si dovolenou v práci a další úkony. Zapomenout přitom nesmíme ani na cestovní pojištění. Bez něj bychom se mohli dočkat toho, že se nám dovolená neskutečně prodraží.

Cestovní pojištění lze uzavřít online nebo přes mobilní telefon

Pakliže si ve dnech před odjezdem na dovolenou zapomeneme cestovní pojištění sjednat, nemusí zoufat. Oproti minulým rokům je dnes totiž možné si sjednat cestovní pojištění klidně i pár minut před odletem letadla či odjezdem autem nebo autobusem. Mnoho pojišťoven už dnes totiž nabízí cestovní pojištění online, kdy stačí vyplnit formulář na internetu a odeslat jej. Na základě toho je pak cestovní pojištění zajištěno velmi rychle. Některé pojišťovny pak dokonce nabízejí i cestovní pojištění přes SMS, kdy do zprávy zapíšete svoje osobní údaje a dobu, po kterou chcete mít cestovní pojištění sjednáno. Není tak potřeba chodit přímo na pobočku, vše je vyřízeno během pár desítek sekund přes mobilní telefon. Výhodou cestovního pojištění online ( či SMS pojištění) jsou i nižší ceny, případně pak vyšší pojistné limity.

O tom, které pojišťovny nabízejí cestovní pojištění, se lze dozvědět i prostřednictvím různých internetových srovnávačů. Ta slouží k prosazování zájmů pojišťoven a také jejích klientů.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1425x] [2. květen 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Grand Canyon ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]