Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Co vše se dá dělat s fotkami z dovolené

Co vše se dá dělat s fotkami z dovolené

Při návštěvě národních parků, ale i při obyčejné dovolené, kdy obdivujeme přírodní krásy a kulturní památky, si většina z nás dělá fotky na památku. Ty nám mají později připomínat, kde všude jsme byli, co jsme zažili a jaká místa nás doslova uhranula.

Fotek v albu je škoda

V momentě, kdy přijedeme z dovolené, skončí však drtivá většina fotografií zastrčená v obyčejných fotoalbech, která uložíme někam do skříně. Jen jednou za čas, když je u nás například návštěva, nebo nás „přepadne“ touha si zavzpomínat, po albu s fotkami opět sáhneme, oprášíme z něj prach a kocháme se fotkami, které jsme kdysi vytvořili.

Fotokalendáře, puzzle a mnoho dalších možností

S fotkami z dovolené se však dá naložit i mnohem lépe. Pakliže máme opravdu povedená fota, která snesou i určité měřítko z hlediska kvality, může si je nechat orámovat a vytvořit si z nich fotoobrazy, které je pak možné umístit třeba na stěnu obývacího pokoje či ložnice. Velmi zajímavým a poměrně netradiční způsobem, jak si neustále připomínat naši dovolenou a zároveň využít vytvořené fotografie, může být třeba foto puzzle. Na stěnu místností se skvěle hodí i praktické fotokalendáře, v nichž u každého měsíce či týdne bude jedna či více našich vlastních fotek.

Fotokalendáře jsou rovněž výborným dárkem, což ostatně mohou být i jiné výrobky, při nichž je využito fotografií. Fotodárky jistě potěší naše rodiče a prarodiče, stejně tak jimi můžeme překvapit i rodinné přátele.

Jak vidno, vlastní fotografie nemusí vždy jen zůstat uzavřené v šuplíku a v albu. Můžeme je využít pro vytvoření praktických nebo zkrátka jen oku lahodících věcí a pomůcek, které nám zkrášlí náš domov.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1526x] [16. duben 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]