Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Cestování a ubytování se slevou

Cestování a ubytování se slevou

Při cestách po národních parcích v zahraničí i tuzemsku se jistě hodí, když si v jejich blízkosti domluvíme pěkné ubytování za příjemnou cenu. Ve většině národních parků totiž nelze přespávat ve volné přírodě.

Na cestách můžeme bydlet levně a přitom luxusně

Většina lidí ani nemá zájem spát po náročných túrách někde pod širákem či ve stanu a raději si připlatí za pěkné ubytování. Pakliže vyrážíte za poznáním, pak je dobré se poohlédnout, zda pro oblast, kam jedete, není k dostání ubytování se slevou. Významné slevy můžete najít na hromadných nákupech, i zde se pravidelně objevují slevy na ubytování v hotelech, které jsou v blízkosti národních parků či zajímavých památek a přírodních jevů, za nimiž vyrážíte.

Levná dovolená přes hromadné slevy

Cestování se slevou je samozřejmě vždy příjemnější. Pakliže máte za pár nocí v hotelu či penzionu zaplatit i o stovky korun méně, pak je rozhodně na místě o nákupu slevových kuponů uvažovat. Levné ubytování nutně nemusí znamenat, že půjde o nekvalitní ubytování. Mnoho hotelů láká potencionální klienty právě na slevy, které jsou často i v řádu desítek procent oproti běžným cenám.

Dovolená se dá plánovat na základě slev na ubytování

Češi si již zvykli na hromadné slevy. Často je však nakupují zbrkle a ve chvíli, kdy ve skutečnosti žádnou slevu na ubytování či nějakou službu nepotřebují. Před plánováním dovolené naopak zapomínají, že by se mohli jednoduše podívat, zda nebude dobré plánovat cestu až na základě hromadné slevy, díky níž pak může být dovolená daleko levnější a zajímavější. Rozhodně tak doporučuji se na slevy občas dívat, vždyť většinou je lze uplatnit třeba až za půl roku.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2517x] [19. březen 2012]
[Zajímavé tipy] [comments: 1]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Lekníny na Krce ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]