Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Letní dovolenou u moře si můžeme naplánovat již nyní

Letní dovolenou u moře si můžeme naplánovat již nyní

Kdo si chce naplánovat dovolenou už nyní, ten rozhodně neprohloupí. Nabídky cestovních kanceláří pro letní dovolené jsou v tuto chvíli velmi bohaté, letní dovolená, kterou zakoupíme již v lednu či v únoru, navíc vyjde i podstatně levněji nežli za pár měsíců, kdy díky velké poptávce budou cestovní kanceláře ceny zájezdů a pobytů v zahraničí zvyšovat.

I letos vyrazí na dovolenou statisíce Čechů k moři

Mezi nejoblíbenější destinace, které si Češi pro svoji dovolenou vybírají, patří jihoevropské země - Chorvatsko, Itálie, Černá Hora či Slovinsko. Ze zmíněných zemí jednoznačně vede Chorvatsko, které každé léto navštíví několik set tisíc občanů České republiky. Tato země je pro nás lákavá hned z několika důvodů. Je relativně blízko, cesta na chorvatské pobřeží z tuzemska zabere jen několik hodin. I ceny jsou v Chorvatsku pro našince vcelku příznivé, přestože v posledních letech došlo k výraznému zdražení. Chorvatsko je pak lákavé i vzhledem k vysokému počtu zajímavých míst a kulturních památek. Dá se proto i letos očekávat, že zájem turistů o Chorvatsko bude opět veliký.

Zájezdy od CK Adrialand

Cestovní kancelář Adrialand již v těchto dnech nabízí zájezdy a pobyty v Chorvatsku, Itálii a dalších zemích. Umožňuje si zakoupit letní dovolenou za velmi příznivé ceny. Ubytování je zajištěno v apartmánech i cenově dostupných kempech. Zároveň se sami můžete rozhodnout, zda využijete autobusové zájezdy, nebo dáte přednost vlastní dopravě.

Letní dovolená je časem, kdy si můžeme alespoň na pár dnů odpočinout od běžného shonu. Pokud si naplánujeme dovolenou již nyní, budeme mít vše zařízené a v klidu se na nové zážitky v Chorvatsku, Itálii či třeba v Černé Hoře budeme moci těšit.

Komerční sdělení Placla.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 1509x] [14. leden 2012]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Vodopády NP Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]