Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Cestovní pojištění DIRECT

Cestovní pojištění DIRECT

I při návštěvách kulturních a přírodních památek u nás či v zahraničí si musíme dávat pozor na svoje zdraví. Obzvláště v zemích, kde panují jiné podmínky než v České republice, mohou být výlety a dovolené mnohdy „zpestřeny“ tím, že se nám podaří chytit nějakou nemoc či si přivodit nepříjemné zranění. V tu chvíli je potřeba samozřejmě vyhledat lékařskou péči.

Pojištění kryje léčebné výlohy

Léčba nemocí a zranění v cizině se může pěkně prodražit. Tedy v případě, že nemáme uzavřeno dobré cestovní pojištění. Pojištění na cesty se rozhodně vyplatí, neboť jen díky němu máme jistotu, že veškeré výlohy spojené s ošetřením, dopravou k lékaři či třeba transportem zpět do vlasti nebudeme platit ze své kapsy.

Cestovní pojištění od DIRECTu

Výhodné je v tomto směru uzavřít třeba cestovní pojištění DIRECT. To pokrývá výlohy na léčení až do výše tří milionů korun, což je na první pohled hodně, nicméně je třeba si uvědomit, že lékařská péče může být v některých zemích opravdu hodně drahá. Koneckonců i u nás by se léčení hodně prodražilo, pokud bychom si neplatili klasické zdravotní pojištění. A právě cestovní pojištění je jakousi obdobou zdravotního pojištění, jen s tím rozdílem, že platí pro cizinu.

Cestovní pojištěníDIRECT v sobě zahrnuje nejen pokrytí léčebných výloh, ale také například asistenční služby či třeba náklady na záchranou a pátrací činnost horských služeb.

Bez cestovního pojištění raději ani na cesty nikam nevyrážejte. Vzhledem k tomu, že i nadstandardní pojištění na cesty vyjde jen na pár desítek korun denně, tak se rozhodně vyplatí do něj investovat.

Srovnání výhodných pojištění na cesty najdete na www.cestpojisteni.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 10607x] [29. srpen 2011]
[Zajímavé tipy] [comments: 164]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

NP řeka Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]