Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Poznávací zájezd do Izraele

Poznávací zájezd do Izraele

Cestovatelé, kteří rádi poznávají nové krajiny a země, by si určitě neměli nechat ujít návštěvu Izraele. Tento židovský stát leží na Blízkém východě v jihozápadní oblasti Asie. Kromě židovského obyvatelstva, které tvoří zhruba 2/3 všech obyvatel země, je Izrael domovem Arabů, křesťanů a dalších etnických menšin. Země je bohatá na kulturní a historické památky a rovněž místní příroda dokáže uchvátit nejednoho turistu.

Tel Aviv, Masada, Caesarea

Cestovní kancelář Mundo pořádá poznávací zájezdy již mnoho let. Nyní do své nabídky zařadila také poznávací zájezdy Izrael. Během necelých dvou týdnů s tímto zájezdem navštívíte nejen hlavní město Tel Aviv či Haifu, budete se také moci kochat pohledem na Mrtvé moře, a to třeba při návštěvě starověké pevnosti Masada, z níž je na Mrtvé moře nádherný výhled. Za zmínku pak určitě stojí také antické město Caesarea, kde dodnes stojí zachovalý amfiteátr, kde se pravidelně pořádají různé koncerty a divadelní představení.

Galilejské jezero, pevnost Akko a další zajímavá místa Izraele

Izrael je zemí, k jejímuž dokonalému poznání by cestovatelé potřebovali alespoň pár měsíců. Poznávací zájezdy od cestovní kanceláře Mundo však nabízejí při relativně krátkém pobytu možnost poznat co nejvíce zajímavých míst. Kromě výše uvedených lokalit tak navštívíte například Olivovou horu, Galilejské jezero, Jeruzalém či křižáckou pevnost Akko.

Někteří lidé tvrdí, že Izrael patří mezi vůbec nejkrásnější země na světě. Každý na to samozřejmě může mít jiný pohled, nicméně jedno je jisté - návštěva vzdáleného Izraele určitě stojí za to. Poznávací zájezdy Izrael od cestovní kanceláře Mundo Vám tuto zemi umožní poznat za velmi příjemnou cenu.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 2060x] [18. srpen 2011]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]