Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Krásná místa České republiky

Krásná místa České republiky

Mnoho lidí dává o dovolených či o volných víkendech přednost návštěvě zahraničí před tuzemskem. Je to velká škoda, neboť Čechy, Morava a Slezsko nabízejí spoustu krásných míst, která stojí za to vidět. Je dobré nejprve pořádně poznat naši vlast, kde se dají zažít krásné výlety, než neustále cestovat na jedno místo do Chorvatska či Itálie.

Proč jezdit na dovolenou do zahraničí, když je u nás spousta krásných míst

Česká republika má nesmírné množství památek, jen navštívit všechny hrady, zámky, památníky či známé hory by zabralo i zkušenému cestovateli pěkných pár týdnů v kuse. Cestování po Česku je krásné i díky naší přírodě, není nic lepšího, nežli vzít na záda batoh a vyrazit po turistických značkách přes pole, lesy, louky až na oblíbená turistická místa, která nabízejí krásné vyhlídky do okolí, středověké památky a mnoho atrakcí. Při cestě se můžeme v létě zastavit i u koupaliště, kterých máme rovněž dostatek. Jak vidno, pro krásné zážitky s rodinou či přáteli nemusíme jezdit nikam daleko za hranice, stačí si jen vytipovat pěkná místa v naší zemi.

Portál s tipy na výlety po ČR

Pro tipy na výlety s dětmi či přáteli může dobře posloužit nový web KrásnéČechy. Je určen pro mladé i staré lidi, rodiny s dětmi i bezdětné, zkrátka pro všechny, kteří mají zájem o poznávání naší krásné země, a to jak pěšky, tak i třeba na kolech. Na portále najdete spoustu informací o zajímavých lokalitách a místech, která by nám při toulkách krajinou neměla uniknout.

Využití nových technologií

Portál KrásnéČechy je projektem několika mladých lidí, kteří rádi využívají nové technologie. Web je propojen s foursquare, obsahuje také tipy Gowally, naleznete zde rovněž i dobré mapové podklady od SmartMaps a mnoho dalších vychytaných funkcí. Tak hurá za zábavou a poznáním naší nádherné země.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x[Roman Beneš] [Zobrazeno 3424x] [14. srpen 2011]
[Zajímavé tipy] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

Ruaha ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]