Národní Parky.info

Národní parky a cestopisy

Kontakt Mapa serveru Homepage
verze pro tisk

Na cesty si pořiďme kvalitní batohy Karrimor

Na cesty si pořiďme kvalitní batohy Karrimor

Při cestách po přírodě a návštěvách národních parků v Evropě i na jiných kontinentech je potřeba mít vždy kvalitní výbavu, to znamená nejen pohodlné a odolné oblečení a obuv, ale také pořádný batoh, do nějž se vejdou náhradní věci na převlečení, jídlo a další pomůcky, které se každému turistovi hodí.

Špičkové turistické a alpinistické batohy

Mezi špičku ve svém odvětví patří již tradičně také turistické batohy Karrimor, které se vyznačují mimo jiné dlouhou životností, neboť jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Batohy Karrimor jsou vhodné jak pro použití ve městech ( jedná se o menší batohy s nižším objemem), tak pro turistiku a expediční výpravy. Ne náhodou jsou batohy Karrimor často využívány i pro náročné túry, kdy je mají ve své výbavě i zkušení horolezci, kteří velmi dobře vědí, že dobrá výbava a kvalitní batoh jim může výstupy na vrcholy značně ulehčit.

Batoh Karrimor Panther 65

Mezi nejoblíbenější patří například batoh Karrimor Cougar 60-70 . Jedná se o klasický turistický batoh, vybavený dvěma oddělenými komorami bez čelního vstupu. Hodí se i na vícedenní turistické akce, díky slušnému objemu 65 litrů se do něj bez problémů vejdou kromě spacího pytle či karimatky také oblečení a jídlo na několik dní. Batoh Karrimor Panther 65 má navíc nadstavbový objem 10 litrů, v jeho výbavě naleznete také třeba integrovanou pláštěnku, nastavitelný zádový systém, díky němuž jej mohou nosit různé vysoké postavy. Mezi bonusy patří například také síťované boční kapsy, karabinka na kliče či kompresní popruh pod víkem a pláštěnka.

Batoh Karrimor Cheetah 60- 85

Pro horolezce, kteří při výběru batohu mají přeci jen vyšší nároky, lze doporučit například batoh Karrimor Cheetah 60- 85 , jehož přednost spočívá mimo jiné v tom, že má skvěle udělanou zadní část, kdy jsou záda odvětraná. Při jeho nošení tak má majitel maximální komfort. Základní objem batohu 60 litrů je navýšen o nadstavbový objem 25 litrů. Do základního vybavení patří vše, co nalezneme i u předchozího zmiňovaného batohu Karrimor Panther 65.

Minimum reklamací

Turistické batohy Karrimor jsou velmi spolehlivé, jejich majitel je tak bude moci využívat po velmi dlouhou dobu. na rozdíl od jiných značek je investice do batohů Karrimor dlouhodobá a tudíž se velmi vyplatí. Na turistické a alpinistické batohy Karrimor je jen naprosté minimum reklamací, což jen potvrzuje výše zmíněná fakta.

foto: affekt.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x[Roman Beneš] [Zobrazeno 5738x] [5. květen 2011]
[Zajímavé tipy] [comments: 4]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/narodniparky.info/article.php on line 244
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články autora


Další články z této kategorie

Náhodný snímek

NP řeka Krka ::visit the gallery

Nejlépe hodnocené parky


Nejnavštěvovanější parkyKomentáře

SXoTzWjd
[24.6.2017 00:21]
GNrfgqluT
[24.6.2017 00:13]
dScN2W2T3
[23.6.2017 23:58]
sjZz4y0zu
[23.6.2017 23:34]
0E0rUcFu
[23.6.2017 23:27]
wnRW7aUnQz
[23.6.2017 21:44]